Větrací trubka ComfoTube fl at 51 ze speciálního PE, balení 2m

do 3 - 4 týdnů
Cena s DPH:
Doporučená cena s DPH:
1 016 Kč
Naše cena bez DPH:
823 Kč
Cena s DPH:
Naše cena s DPH:
996 Kč
Sleva: 
2%
ks
Značka: Zehnder
Kategorie: vzduchové rozvody
Kód: 990328080

Popis produktu Větrací trubka ComfoTube fl at 51 ze speciálního PE, balení 2m

Větrací trubka ComfoTube fl at 51 ze speciálního PE snadno čistitelná, s hladkým vnitřním povrchem, 51 x 138 mm Balení 2 m TUB-CT-FL51-2m

Technický katalog

Rozvody vzduchu pro systém řízeného větrání Zehnder

Nedílnou a též nesmírně důležitou součástí systému řízeného větrání jsou bezesporu rozvody vzduchu. V případě systému řízeného větrání od firmy Zehnder se jedná o velice sofistikované tvarovky a trubky s takovými vlastnostmi, které zajišťují snadnou čistitelnost a vysokou hygienu, minimální tlakové ztráty a perfektní těsnost. Díky široké a variabilní nabídce prvků a dílů lze rozvody přizpůsobit nejrůznějším požadavkům a způsobům montáže, díky čemuž je práce s tímto příslušenstvím velmi snadná a rychlá. S oblibou je koncept rozvodů vzduchu firmy Zehnder nazýván "stavebnicí pro dospělé".

Není nadsázkou, že kvalitní rozvody vzduchu jsou v rámci realizace účinného řízeného větrání polovinou úspěchu.

  • Rozvody vzduchu se pyšní speciální technologií Clinside(hladká vnitřní povrchová úprava potrubí), díky které jsou rozvody perfektně čistitelné a hygienické. Použité materiály nekorodují.
  • Všechny segmenty a tvarovky rozvodů vzduchu jsou navrženy pro minimalizaci tlakových ztrát a efektivní proudění vzduchu uvnitř potrubí.
  • Samozřejmostí je vysoká těsnost. Trubky jsou vyráběny a dodávány v dlouhých návinech, takže nevznikají zbytečné spoje a potenciální netěsnosti.
Obrovskou výhodou těchto rozvodů je v neposlední řadě jednoduchá a rychlá montáž. Díky své variabilitě jsou tyto systémy vhodné pro rodinné domy, byty, rekonstrukce i komerční a veřejné budovy.

Pro více informací kontaktujte specialistu prodeje: Michal Vinš

tel: 739 455 101

e-mail: michal.vins@a-koupelny.cz

smdsinaibluzzin